آرین سیستم - نوآوری، یکپارچگی و ارتقاء در مدیریت منابع سازمان

آرین سیستم، تولید کننده نرم افزار ERP چه شرکتی است؟

شرکت داده‌پردازی آرین سیستم از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت پیشتاز در زمینه تولید نرم افزارهای مدیریت منابع سازمان ها و مدیریت کسب و کار است. محصولات این شرکت با شناخت دقیق نیاز مخاطب خود و منطبق ترین نرم افزارها برای مدیریت کسب کارهای ایرانی است. به گونه ای که نرم افزار های دیگر از محصولات این شرکت الهام گرفته اند.

از مهم ترین محصولات این کمپانی بزرگ ایرانی می‌توان به نرم‌افزار یکپارچه ArianERP اشاره کرد. در ادامه بیشتر توضیح داده می‌شود.

 محصولات شرکت آرین سیستم:

نرم افزار ArianERP در بستر وب

نرم‌افزار ArianERP با تمرکز بر یکپارچه‌سازی کامل اطلاعات در انواع واحدهای سازمانی، سازگاری با نیازهای جدید کسب و کارها، تمرکز بر فرآیندها و ارائه دو نسخه تحت وب و ویندوز، در سازمان‌ها موقعیت ویژه‌ای دارد. این نرم‌افزار تلاش می‌کند تا با تاکید بر نکات حیاتی کسب و کار و فراهم کردن دسترسی سریع به تمامی اطلاعات، فرآیندهای عملیاتی را بهبود بخشده و به افزایش سودآوری سازمان کمک نماید.

نرم افزار ابری ArianERP

نرم‌افزار ابری ArianERP، منابع سخت‌افزاری موردنیاز سیستم‌های ERP را به صورت کامل تأمین می‌کند. این راهکار به مشتریان اجازه می‌دهد بدون نیاز به آماده‌سازی تجهیزات خاص، با تنها استفاده از بستر اینترنت، از نرم‌افزار ERP ابری ArianERP بهره‌برداری کنند.

مزایای برجسته نرم‌افزار ابری ArianERP شامل امنیت بالا، هزینه کمتر نسبت به خرید لایسنس و تجهیزات سخت‌افزاری، سهولت استفاده از نرم‌افزار در محیط ابری، و امکان دسترسی جامع به تمام اطلاعات بدون محدودیت زمانی و مکانی است. این عوامل به عنوان دلایل اصلی، مشتریان را به استفاده از نرم‌افزار ابری ArianERP ترغیب می‌کنند و تعداد مشتریان وفادار به این راهکار را افزایش می‌دهند.

معرفی نرم افزار ابری آرین سیستم
معرفی نرم افزار ابری آرین سیستم

نرم‌افزار ابری ArianERP تمامی ماژول‌های نسخه تحت وب را شامل می‌شود و در حال حاضر، 23% از مشتریان آرین سیستم از نسخه ابری این نرم‌افزار استفاده می‌کنند. این نسخه به طور جامع و کارآمدی نیازها و خواسته‌های مشتریان را برآورده می‌کند و به آنها امکان دستیابی به تجربه بهتری در مدیریت و بهره‌وری فراهم می‌کند.

نرم افزار فرداد ویژه شرکت های کوچک و متوسط

نرم‌افزار حسابداری فرداد، یکی از محصولات برجسته شرکت آرین سیستم است، که به‌صورت ویژه برای شرکت‌های کوچک و متوسط طراحی شده است. این نرم‌افزار دارای چهار بسته حسابداری متمایز، شامل بسته حسابداری پیمانکاری، حسابداری بازرگانی، حسابداری خدماتی و حسابداری تولیدی می‌باشد.

نرم‌افزار فرداد به صورت جامع و یکپارچه به مدیریت اطلاعات و فرآیندهای مختلف می‌پردازد. هر یک از بسته‌های این نرم‌افزار، با توجه به نیازهای روز کسب و کارها به‌طور دقیق طراحی و پیاده‌سازی شده‌اند. این بسته ها به شرح زیر هستند.

 • با استفاده از بسته حسابداری پیمانکاری نرم‌افزار فرداد، شما قادر خواهید بود به‌صورت کامل مدیریت مالی پروژه‌های پیمانکاری مختلف را انجام داده و کنترل کامل بر آنها را داشته باشید.
 • از طریق بسته حسابداری بازرگانی این نرم‌افزار، می‌توانید تمامی گزارشات مالی و فعالیت‌های تجاری خود را با دقت بررسی و تحلیل کرده، همچنین به بهینه‌سازی فرآیند فروش خود پرداخته و تصمیمات بهتری اتخاذ کنید.
 • بسته حسابداری خدماتی نرم‌افزار فرداد، به شما امکان می‌دهد تا به‌صورت یکپارچه وضعیت مالی شرکت خود را بررسی نموده و با ارائه خدمات بهبودیافته، تعداد بیشتری درخواست خدمات از سوی مشتریان خود دریافت کنید.
 • از طریق بسته حسابداری تولیدی نرم‌افزار فرداد، می‌توانید برای خط تولید محصولات خود به‌صورت دقیق برنامه‌ریزی کرده و بهای تمام شده هر یک از محصولات را به‌سادگی محاسبه نمایید.

نرم‌افزار فرداد با تمرکز بر راحتی و کارآیی، به شما ابزاری قدرتمند را ارائه می‌دهد، تا در مدیریت حسابداری و عملکرد کسب و کارتان به بهبود‌های مهم و قابل توجهی دست یابید.

معرفی نرم افزار فرداد در آرین سیستم
معرفی نرم افزار فرداد

آرین سیستم سرآغازی برای مدیریت کسب و کارها

ArianERP به صورت یکپارچه، نیازهای گوناگون کسب و کارها را دربر می‌گیرد و قابلیت مدیریت جامع اطلاعات را به‌صورت آنلاین و ابری به کاربران ارائه می‌دهد. همچنین، نرم‌افزار حسابداری فرداد نیز از دیگر محصولات برجسته این شرکت است که با هدف حمایت از کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی و پیاده‌سازی شده است.

شرکت دانش‌بنیان آرین سیستم پس از دو دهه فعالیت مداوم در زمینه تولید محصولات دانش‌بنیان و ارائه خدمات متنوع و مشاوره در حوزه‌های مختلف از جمله نرم‌افزارهای مالی، حسابداری، صنعتی و اتوماسیون اداری، با افتخار در سال ۱۴۰۰ تائیدیه شرکت‌های دانش‌بنیان را از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دست آورد. این اقدام نشانگر پیشرفت و اعتبار این شرکت در حوزه‌ی فناوری و دانش بنیانی است.

در تلاش برای توسعه خدمات و افزایش توان منابع انسانی با استعداد، این شرکت به اهمیت این مهم می‌پردازد و از این راه به رشد و پیشرفت خود ادامه می‌دهد. هم‌اکنون، در پارک علم و فناوری پردیس، شرکت آرین سیستم اقدام به احداث ساختمانی برای تحقیق و توسعه به منظور دستیابی به اهداف کوتاه مدت خود نموده است. این اقدام نشان از تعهد و تلاش این شرکت برای ارتقاء سطح فناوری و ایجاد ارتباطات نزدیکتر با محیط‌های علمی و پژوهشی را دارد.

خدمات آرین سیستم در توسعه کسب و کارها

 • پوشش دهی تمام نیازهای کسب و کارهای بزرگ به صورت یکپارچه از طریق سیستم ArianERP
 • ارائه راهکارهای متناسب با نیاز شرکت‌های کوچک و متوسط از طریق نرم‌افزار حسابداری فرداد
 • همراهی مشتریان در فرآیند استقرار و پشتیبانی نرم افزار ERP و فرداد
 • اولویت قراردادن امنیت اطلاعات سازمانی و ارائه راهکارهایی برای حفاظت از اطلاعات ارزشمند مشتریان

💡 رویکردهایی که آرین سیستم را از رقبا متمایز می کند

 • بررسی روزانه نیازهای صنعت مشتریان و تولید محصولات جدیدی که به طور کامل به این نیازها پاسخ دهد.
 • بهره‌گیری از نیروهای جوان و با استعداد در حوزه فناوری اطلاعات جهت تحقق اهداف خود در تولید نرم‌افزارها
 • دریافت پروانه بهره‌برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین گواهینامه‌های ISO 10002 و ISO 10004 از شرکت IMQ ایتالیا
 • بهبود بهره‌وری نرم‌افزار برای توسعه کسب و کار مشتریان ازطریق انجام تحقیقات بازاری و شناسایی نیازهای مشتریان
 • ارائه مشاوره، پشتیبانی، کمک به استقرار و استفاده از محصولات علاوه بر فروش نرم‌افزارها به مشتریان
 • به کسب بالاترین سطح رضایت مشتریان به دلیل تعهد کارکنان آرین سیستم به تامین رضایت مشتریان و همدلی در کار
 • وجود همفکری و مشارکت اعضای تیم‌های سازمانی آرین سیستم به منظور رشد و توسعه شرکت و تولید نرم‌افزارهای یکپارچه

💻آخرین محصول شرکت نرم افزاری آرین سیستم چیست؟

همانگونه که گفته شد شرکت آرین سیستم یکی از شرکت های به روز در زمینه تولید نرم افزارهای مدیریت کسب و کار است. با گسترش سرویس های ابری در دنیا، واحد تحقیق و توسعه آرین سیستم نیز از سال 99 اعلام به کار بر روی سرویس ابری خود نمود. در اسفند ماه 1400 رسما محصول جدید خود یعنی ArianERPبر پایه تکنولوژِی بستر ابری را روانه بازار نمود. میتوان گفت نرم افزار آرین ای آر پی ابری یکی از اولین نرم افزار ها بر بستر سرویس کلود و اولین نرم افزار مدیریت کسب و کار ابری است.

کمی بعد از انتشار این نرم افزار توسط شرکت آرین سیستم، گسترش این نرم افزار در بین سازمانهای بزرگ ایران رشد چشمگیری داشت. برای آشنایی بیشتر با این شرکت نرم افزاری روی این لینک کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *